Impressum

Impressum

Dane zgodnie z § 5 TMG

V8 CUSTOMS
Katarzyna Dróżdż
Prymasa Stefana Wyszyńskiego 27/2
62-800 Kalisz
Poland

Kontakt

Telefon: +48 576570302
E-Mail: info@v8customs.com

Odpowiedzialny za treść zgodnie z § 55 Abs. 2 RStV

Katarzyna Dróżdż

Rozstrzyganie sporów w ramach UE

Komisja Europejska udostępnia platformę do rozstrzygania sporów online (OS): https://ec.europa.eu/consumers/odr.
Nasz adres e-mail znajduje się powyżej, w sekcji „Impressum”.

Rozstrzyganie sporów konsumenckich / Uniwersalne centrum rozstrzygania sporów

Nie jesteśmy ani zobowiązani, ani nie jesteśmy gotowi uczestniczyć w postępowaniach rozstrzygania sporów przed centrum rozstrzygania sporów konsumenckich.

Odpowiedzialność za treść

Jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z § 7 Abs.1 TMG. Zgodnie z §§ 8 do 10 TMG nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji osób trzecich ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Obowiązek usuwania lub blokowania korzystania z informacji na podstawie ogólnych przepisów pozostaje bez zmian. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu uzyskania wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Po uzyskaniu informacji o odpowiednich naruszeniach prawa usuniemy te treści natychmiast.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera odnośniki do zewnętrznych witryn internetowych stron osób trzecich, na których zawartość nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy ponosić odpowiedzialności za te zewnętrzne treści. Za treści stron, do których prowadzą odnośniki, odpowiedzialny jest zawsze dostawca lub operator odpowiedniej strony. Strony te zostały sprawdzone pod kątem możliwych naruszeń prawa w momencie utworzenia odnośników. Nielegalne treści nie były widoczne w momencie utworzenia odnośników.

Jednakże stała kontrola treści stron, do których prowadzą odnośniki, bez konkretnych dowodów na naruszenie prawa, nie jest rozsądna. Jeśli dowiemy się o naruszeniach prawa, usuniemy takie odnośniki natychmiast.

Prawo autorskie

Treści i prace tworzone przez operatorów tych stron podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Reprodukcja, modyfikacja, dystrybucja i jakiekolwiek wykorzystywanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie tej strony jest dozwolone tylko w celach prywatnych i niekomercyjnych.

O ile treści na tej stronie nie zostały stworzone przez operatora, poszanowane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności, treści osób trzecich są oznaczone jako takie. Jeśli mimo to zauważysz naruszenie praw autorskich, prosimy o informację w odpowiednim celu. Po uzyskaniu informacji o naruszeniach praw autorskich usuniemy takie treści natychmiast.